Koło teatralne

Premiera spektaklu "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" odbyła się 05.06.2017r. podczas obchodów  "Dnia Rodziny". Dziękuję wszystkim aktorom oraz ich rodzicom za przygotowanie kostiumów swoim dzieciom.

Cele:

1. Doskonalenie umiejętności poprawnej wymowy, techniki głośnego czytania oraz recytacji z odpowiednią artykulacją, akcentem, tempem, rytmem, i intonacją.

2.   Podniesienie poziomu dykcji

3.    Doskonalenie sposobu oddychania i emisji głosu.

4.    Doskonalenie umiejętności wyrażania stanów emocjonalnych.

5.    Budowanie świadomości własnego ciała – ruch sceniczny

6.     Planowanie inscenizacji, obmyślanie i tworzenie kostiumów i charakteryzacji, tworzenie scenografii.

7.    Wzbogacanie języka o słownictwo teatralne.

8.    Wspólny udział w tworzeniu własnych przedstawień.

9.   Pokonywanie stresu związanego z publicznym wystąpieniem.